Transport mebli

Niestety czasem zdarza się, że przeprowadzka, która w założeniu powinna być dość przyjemnym wydarzeniem, niecący zamienia się w koszmar. Najczęściej przez niewłaściwy, spóźniony czy problematyczny transport mebli. Wszystko dzieje się dlatego, że nie mamy możliwości samodzielnego transportu i musimy skorzystać z pomocy firm przeprowadzkowych, które zdarza się, że są niekompetentne i niezbyt rzetelne w tym co robią. A na dodatek za niewłaściwą usługę liczą sobie dość duże pieniądze.

 

Dla przykładu niewłaściwy transport mebli we Wrocławiu może klientów kosztować nawet grubo ponad kilkaset złotych. Rzetelna firma przeprowadzkowa nie tylko wykona usługę w odpowiednio ustalonym czasie. Uczciwa firma dokonuje wyceny usługi biorąc pod uwagę przede wszystkim ilość mienia, rzeczy nietypowe (pianina i inne ciężkie przedmioty, które wymagają dodatkowej uwagi),wagę i gabaryty transportowanych rzeczy,
warunki (podjazd, piętro, schody/winda), dodatkowe usługi związane z przeprowadzką (pakowanie, montaż/demontaż) oraz odległość na jaką mają być przewożone wszystkie meble. Dopiero wtedy rzetelnie można wycenić wartość usługi.

 

You may also like...